TANER BEKMEZCİ

TANER BEKMEZCİ

ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJI

Dr Taner BEKMEZCİ

  • Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. Vital Fulya Plaza No:23-24 Şişli/İstanbul
    İstanbul
  • Seans süresi: 15 dk

Hakkında

1993 yılında Adana Fen Lisesi'nden mezun oldu.1999 yılında Tıp Fakültesi'nden mezun olup aynı yıl içinde uzmanlık eğitimine başlamak üzere SSK Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği'nde çalışmaya başladı. 2004 yılında uzmanlık eğitimini tamamladı.

2005 yılı sonunda Manus El ve Üst Ekstremite Cerrahisi grubuna katıldı. Grup içerisinde ortopedik travma ve spor travmatolojisi alanlarında hizmet vermeye başladı. Mikrocerrahi-Travmatik El Cerrahisi alanlarında ve sınırlı girişimsel kırık cerrahisi alanında tedaviler uyguladı.

2013 yılında Liv Hospital Ulus hastanesinin Omuz Cerrahisi Departmanı'nın kurulumunu gerçekleştirdi. Omuz Cerrahı olarak görev yaptı. Bahçeşehir Üniversitesi, Tıp Fakültesi'nde Öğretim Üyesi olarak, Yardımcı Doçent Doktor kadrosunda görev almaya başladı. MAKOplasty ( Robotik Diz ve Kalça Protezi) için Nicholson Center-Orlando / Florida'da eğitimini tamamladı.

2015 yılında Avrupa Spor Yaralanmaları-Diz Cerrahisi ve Artroskopi Cemiyeti'nin (ESSKA) ''Degenerative Joint Fellowship'' bursunu kazanarak spor yaralanmaları konusunda tecrübelerini arttırmak amacı ile Prim. Univ. Doz. Dr. Thomas Müellner gözetiminde Evangelisches Krankenhous'da çalıştı.

2015 yılında Acıbadem Taksim Hastanesi'nde Spor Yaralanmaları bölümünü kurmak üzere göreve başladı. Spor yaralanmaları departmanının kurulumunu ve departman yönetimini gerçekleştirdi. Konsültan Omuz Cerrahı olarak çalıştığı bu görevinde, departman kalitesini arttırarak daha fazla bilinir olmasını sağladı.

2017 Ekim ayı itibari ile omuz diz ve kalça eklemlerinin, kireçlenme, spor yaralanmaları ve kırık tedavileri alanlarındaki çalışmalarını ve tedavilerini
Vital Fulya Plaza'daki muayenehanesinde sürdürmektedir.